O nasFirma DZIĘCIOŁ to powrót do tradycji. Podobnie jak ten piękny ptak my również pracujemy na szlachetnym surowcu jakim jest drzewo, które stanowi materiał pierwotny towarzyszący człowiekowi od zawsze. Wracamy do przyrody! Czerpiemy inspiracje z bogactwa lokalnej tradycji, łącząc je z nowoczesnymi koncepcjami i indywidualnymi potrzebami każdego klienta. 

Dostarczamy Państwu wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne w życiu codziennym. Uzupełniamy domowe dekoracje oferując m.in.: szkatułki na biżuterię, niepowtarzalne schowki na klucze. Kuchnie zdobimy użytecznymi przedmiotami, które usprawniają codzienne czynności. W ofercie kuchennej posiadamy deski obrotowe, deski do krojenie, łyżki, miski, wałki, stolnice, solniczki, cukierniczki, chlebaki, pudełka na herbatę i wiele winnych. Wychodzimy również naprzeciw potrzeb każdego klienta tworząc spersonalizowane zamówienia np. opakowania prezentowe takie jak drewniane skrzynki na wino. Na zlecenie nabywcy, metodą wypalania, grawerujemy dowolnymi napisami łyżki, łopatki, deski do krojenia itp.

Nasze produkty są trwałe, biodegradowalne, ekologiczne i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Jesteśmy młodą dynamiczną firmą powstałą na początku 2018 r., która nawiązała współpracę z licznymi sklepami jak również restauracjami. Cechuje nas energiczny rozwój i nieustanne poszerzanie naszej oferty. My nie stawiamy na ilość, u nas liczy się najwyższa jakość produktów. Cenimy sobie zadowolenie każdego klienta. Przyjmujmy zamówienia indywidualne i hurtowe.